0
Alışveriş sepetiniz boş!

Yasal Uyarı

Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar aşağıdaki şartları/bilgileri kabul etmiş sayılacaktır:


Bu internet sitesi Esra İnşaat Madencilik San.ve Dış Tic.Ltd.Şti. ’ne ait olup, onun tarafından işletilmekte ve içerdiği malzemeler  telif hakları kanunları, uluslararası sözleşmeler ve diğer fikri mülkiyet kanun ve sözleşmeleri tarafından korunmaktadır. Telif hakları ve diğer haklar ile korunmuş olan bu içeriklerin korunması, özellikle veri bankaları ve diğer kuruluşlara karşı da geçerlidir.


Sitede yer alan metaryaller ;

Doğal Dekor mülkiyetindedir ve lisansı Esra İnşaat Madencilik San.ve Dış Tic.Ltd.Şti.’ne aittir. Doğal Dekor 'un yazılı izni olmadan herhangi bir şekilde (ticari/kişisel) bu materyallerin (örneğin; metin, fotoğraf/resim, grafik, dosya, grafiksel çizim, düzenleme vs.)
kullanılması, kaydedilmesi, değiştirilmesi, basılması, kopyalanması, çoğaltılması, başka bir yere aktarılması veya yüklenmesi, yayınlanması,
dağıtılması yasaktır.


Kullanıcı konumundakiler, dogaldekor.com web sayfasına erişim ya da kullanım ile, o andan itibaren web sitesinin genel koşullarıyla birlikte özel koşullarını ve önceden haber vermeksizin, web sitesinin belirli hizmetleri ile içeriğini tamamlama, düzenleme veya değiştirme yetkisine tek taraflı olarak sahip olduğunu kabul etmiş sayılır.


dogaldekor.com sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan ürün bilgilerindeki yazım yanlışlığı, değişiklik, güncelleme hatalarından Doğal Dekor'a hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez.  

Sitemiz, Doğal Dekor markasının uluslararası olarak arz ve talepte olan ürünlerini sergilediği için, sitede bulunan bazı ürünler mevcut olmayabilir veya yayınlanan ürünlerin fonksiyonları, özellikleri ve aksesuarları bir ülkeden diğerine değişkenlikgösterebilir.

Sitede bulunan ürün bilgileri, yürürlükte bulunan mevzuat uyarınca “icap” olarak kabul edilemez.  Bu web sitesi, Doğal Dekor veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanılmasına lisans verildiği anlamına gelmez.


Doğal Dekor sitesine veya sitesinden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web site bilgisine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan ya da dolaylı kayıp ve zararlardan Doğal Dekor sorumlu tutulamaz. Bağlantılı web siteleri Doğal Dekor'un kontrolü altında olmadığı gibi, Doğal Dekor bağlantılı web sitelerinin içeriğinden ya da bu sitelerdeki bağlantılardan da sorumlu değildir.

dogaldekor.com fiyatlarda ani değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu sitenin kullanımından doğabilecek her türlü ihtilafın çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!