0
Alışveriş sepetiniz boş!

dogaldekor.com Hakkında

dogaldekor.com 1994 'ten bu yana Doğal Taş, Traverten ve Mermer üretiminde kendini katnıtlamış,  yüzlerce inşaat firması binlerce bireysel müşterisinin memnuniyetini sağlamış Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. 

Afyon fabrikamızda ürettiğimiz tüm ürünleri '' aracı olmadan'' Günümüz teknolojisine ayak uydurarak dekoratif doğal taşürünlerimizi kendi web sitelerimiz ve sosyal mecra hesaplarımız üzerinden uygun fiyata sizlere sunuyor ve satışını gerçekleştiriyoruz. 

Kuruluş

Bazen tek bir slogan bile her şeyi anlatır. 1994 yılında “ Kalitenin ucuz adresi” sloganı ile patlatma mermer, doğaltaş üretim sektörüne giren Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi de kendine belirlediği bu   misyonun vaat ettiklerini günümüze kadar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam eder bir şekilde hazır spot mermer, traverten, patlatma doğal taşlar satışında faaliyet gösteriyor.

Firuzköy’de kurulan ve İstanbul’da hızla şubeleştikten sonra bugün ülkenin dört bir yanına hizmet eder hale gelen firma artık İnşaat firmaları ve proje bazlı kurumsal adrese de en hızlı   şekilde cevap verebilir durumdadır.

 Önce 2001 yılında Afyon’da otuz bin metrekare açık alan üzerinde kurduğu tesis ile üretime başlayan sonra sırası ile 2003 yılında Muğla ve daha sonra 2006 yılında Antalya mermer ocağı işletme ruhsatlarını alarak üretime devam eden firma çıkardığı bu blok taşları Afyon tesislerinde işleyip kendi dağıtım ağları ile müşterilerine ulaştırdığı için de kalite ve uygun fiyat ikilisini aynı anda sunma başarısını gösteriyor. 

Zengin topraklarımızın insanlığa en önemli armağanlarından biri kuşkusuz doğal taşlar. Günlük hayatın her alanında kullanılan ve sadece işlevsel açıdan değil görsel tatmin duygusunu da yaşatan doğal taşlar artık önemli bir dekorasyon unsuru olarak evlerimizde yerini almış durumdalar. Bu ihtiyaç ve değişimin de bilincinde olan firmamız 2012 yılında teknolojinin sunduğu en gelişmiş makineleri bünyesine katarak dekoratif doğal taş imalatını da gerçekleştirmeye başladı. Bu amaçla kurulan  DOĞAL DEKOR markası ile sektöre hızlı bir giriş yapan firma genç, dinamik ve uzman personeli, profesyonel hizmet ağı ve müşterilerine sunduğu sınırsız seçeneğe sahip ürün portföyü ile kısa sürede ülkenin dekoratif doğal taş imalatçıları arasında da liderliğe oynama başarısını göstermiştir.

Hem mermer ithalat hem de mermer ihracat alanında söz sahibi olan firmanın ürünleri sadece yurt içinde değil Türkmenistan, Azerbaycan, Romanya, Afrika , Arap Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkede de evleri süslemeye devam ediyor.

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

 

 

%100 Gerçek
Doğal Taş

Marka Patentli
Doğal Taş Ürünleri

Canlı
Destek

Fabrika
Satış Mağazası