0
Alışveriş sepetiniz boş!

dogaldekor.com Hakkında

 1994 'ten bu yana Doğal Taş, Traverten ve Mermer üretiminde kendini katnıtlamış,  yüzlerce inşaat firması binlerce bireysel müşterisinin memnuniyetini sağlamış Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Tic. Ltd. Şti. iştirakidir. 

Afyon fabrikamızda ürettiğimiz tüm ürünleri '' aracı olmadan'' Günümüz teknolojisine ayak uydurarak dekoratif doğal taş ürünlerimizi kendi web sitelerimiz ve sosyal mecra hesaplarımız üzerinden uygun fiyata sizlere sunuyor ve satışını gerçekleştiriyoruz. 
Dekoratif Doğal Taşlarda Uluslar Arası Kalite Standartlarında Üretim

 

Kuruluş

Bazen tek bir slogan bile her şeyi anlatır. 1994 yılında “ Kalitenin ucuz adresi” sloganı ile patlatma mermer, doğaltaş üretim sektörüne giren Esra İnşaat Madencilik Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şirketi de kendine belirlediği bu   misyonun vaat ettiklerini günümüze kadar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam eder bir şekilde hazır spot mermer, traverten, patlatma doğal taşlar satışında faaliyet gösteriyor.

Firuzköy’de kurulan ve İstanbul’da hızla şubeleştikten sonra bugün ülkenin dört bir yanına hizmet eder hale gelen firma artık İnşaat firmaları ve proje bazlı kurumsal adrese de en hızlı   şekilde cevap verebilir durumdadır.

Önce 2001 yılında Afyon’da otuz bin metrekare açık alan üzerinde kurduğu tesis ile üretime başlayan sonra sırası ile 2003 yılında Muğla ve daha sonra 2006 yılında Antalya mermer ocağı işletme ruhsatlarını alarak üretime devam eden firma çıkardığı bu blok taşları Afyon tesislerinde işleyip kendi dağıtım ağları ile müşterilerine ulaştırdığı için de kalite ve uygun fiyat ikilisini aynı anda sunma başarısını gösteriyor. 

Zengin topraklarımızın insanlığa en önemli armağanlarından biri kuşkusuz doğal taşlar. Günlük hayatın her alanında kullanılan ve sadece işlevsel açıdan değil görsel tatmin duygusunu da yaşatan doğal taşlar artık önemli bir dekorasyon unsuru olarak evlerimizde yerini almış durumdalar. Bu ihtiyaç ve değişimin de bilincinde olan firmamız 2012 yılında teknolojinin sunduğu en gelişmiş makineleri bünyesine katarak dekoratif doğal taş imalatını da gerçekleştirmeye başladı. Bu amaçla kurulan   markası ile sektöre hızlı bir giriş yapan firma genç, dinamik ve uzman personeli, profesyonel hizmet ağı ve müşterilerine sunduğu sınırsız seçeneğe sahip ürün portföyü ile kısa sürede ülkenin dekoratif doğal taş imalatçıları arasında da liderliğe oynama başarısını göstermiştir.

Doğal taş ithalat ve ihracat alanında söz sahibi olan firmanın ürünleri sadece yurt içinde değil Bulgaristan, Almanya, Hollanda, Macaristan, Türkmenistan, Azerbaycan, Romanya, Afrika , Arap Ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ürün pazarlamaktadır.

REFERANSLAR

Onlarca Belediye, Yüzlerce İnşaat & Mimarlık Firması , Binlerce bireysel müşterimiz yıllardır yanılıyor olamaz.
dogaldekor.com olarak Çözüm ortağı olduğumuz ve olmaya devam ettiğimiz, birlikte çalıştığımız referanslarımızdan bazıları. 
Sizi de en kısa süre içerisinde mutlu müşterilerimiz arasında görmek dileğiyle.
KALİTEMİZDEN ASLA ŞÜPHE DUYMADAN YILLARDIR BİZİ TERCİH EDEN SİZLERE,TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİZ.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!