0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)


Doğal Taş Uygulama Ürünleri

Doğal taş grubu olan; mermer traverten onix gibi ürünlerin uygulanması, montaj için gerekli yardımcı malzemeleri bu kategoride bulabilirsiniz. Traverten mermer taş kesicileri, en iyi mermer yapıştırıcısı, mermer cila elemanları, doğal taş kimyasalları uygulama ürünleri dogaldekor.com kalitesi ve güvencesi ile sizlere sunulmaktadır.  

Doğal taş için ıslak görünüm cilası, poluretan köpük, çekomastik, dayson extra poluretan mastik, deniz tutkalı şeffaf mermer silikonu mermer kesme diski, taş kesici en iyi markaları ve en ucuz fiyatları dogaldekordan temin edebilirsiniz. 

Doğal Taş, Mermer , Traverten Yapıştırma

Uygulama yapacağınız mekanın ve yüzeyin durumuna göre uygun yapıştırıcı tercih edilmelidir. Tuğla, ytong, ince sıva ve kaba sıva gibi yüzeylerde Fixa Flex Granit Seramik yapıştırma Harcı kullanıma uygundur. Uygulama yapılacak duvar yüzeyi boyalı ve çok pürüzsüz ise yapıştırıcının duvara tutunmasını sağlamak için duvar tırtıklanıp 2 kat brüt beton astarı uygulaması yapılmalıdır. 

Cam mdf metal sunta lam gibi çok pürüzsüz yüzeylerde ise Bostik çekomastik şeffaf mermer silikonu ya da dayson extra poluretan mastik yapıştırıcıyı kullanabilirsiniz. Mastik ve ya silikon ile dekoratif doğal taş uygulaması son derece temiz, zahmetsiz ve pratiktir. Niş içi dekoratif patlatma taş uygulamaları için özellikle tercih edilen uygulama ürünüdür. 

Doğal Taş Yüzey Eskitme

Dekoratif taşlarınızın daha rustik ve otantik görünmesini isteyebilirsiniz. Bunun için avuç içi taşlama aletine takacağınız çanak vidalı burma telli fırça aparatı tam olarak isteğinizi karşılayacaktır. 

 


 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!