0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 103 (2 Sayfa)

Patlatma Doğal Taşlar

Patlatma Doğal Taşlar

Duvar dekorasyonu önemlidir ve kullanacağınız ürün seçimleri özen ister. Doğal Dekor olarak sizlere sunmuş olduğumuz patlatma doğal taşlar 'ı Türkiye'nin en güzel mermer ve doğal taş çeşitlerinden özenle seçip Afyon 'daki fabrikamızda işliyoruz. Son dönemlerin en gözde duvar kaplaması olan patlatma doğal taşlar iç mekan, ve dış mekanda rahatlıkla uygulanabilir. Aynı zamanda ofis dekorasyonunda, salon dekorasyonunda, tv ünitesi duvar kaplamasında kullanılan patlatma doğal taşlar en yeni modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir İstanbul / Beylikdüzündeki Showroom&Depomuzdan temin edebilirsiniz. En iyi kalitede üretmiş olduğumuz patlatma doğal taşlar özel kalıplarımız sayesinde kolay uygulama ve kusursuz montaj imkanı sağlar. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler İstanbul içi aynı gün en geç 3 saat içinde kapınıza ulaşır. Tüm Türkiye'ye kargo ile gönderiyoruz. 

3 Boyutlu Patlatma Doğal Taşlar

3 Boyutlu patlatma doğal taş modelleri ışık gölge oyunları ile odaya derinlik ve boyut kazandırmak isteyen herkesin ilk tercihi. Salon dekorasyon fikirleri denilince ilk olarak duvar kaplamalar ön plana çıkmaktadır. 3 boyutlu duvar kağıtları, taş görünümlü paneller her ne kadar ekranda hoş dursa da uygulandığında asla gerçek doğal taşların verdiği duyguyu size yaşatmayacaktır. Traverten patlatma modellerinin 3 boyutlu olanlarını ister iç mekanda ister dış mekanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğal taş temizliği her ne kadar zor bir işlem gibi görünsede sadece elektrik süpürgesinin ucuna fırça aparatı takarak kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

Duvar Kaplama

Duvar kaplama için satışa sunduğumuz tüm ürünler %100 gerçek doğal taşlardan üretilmektedir. Kesinlikle diğer duvar kaplama ürünleri gibi boya, kimyasal vs. içermezler uzun ömürlüdürler ve insan sağlığına en yararlı yapı malzemeleridir. Rutubet alan duvarlar ne ile kaplanır sorusuna cevap tabiki patlatma doğal taşlardır. Doğal taşlar sudan etkilenmedikleri için su nem rutubet alarak kötü görüntü oluşturan duvarlarda kaplama olarak sıkça kullanılır. Bu sayede duvardaki rutubet kesilmez fakat boya, duvar kağıdı kabarmalarından kaynaklanan kötü görüntü ortadan kalkar ve dekoratif bir görünüm kazandırılmış olur. 

Dekoratif doğal taş duvar kaplama çeşitleri diğer yapı malzemelerine göre uzun vadede en ucuz yapı malzemeleridir.  Renk ve desen seçenekleri oldukça fazla olan patlatma doğal taş çeşitlerinin yanı sıra mermer mozaikler, dekoratif traverten fayans modellerini de duvar kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz.

Tuğla Görünümlü Doğal Taş Duvar Kaplama

Doğal taşlara tuğla görünümü vermek için tek yapmanız gereken şey uygulama esnasında aralarda derz çıtası uygulayarak derz boşlukları bırakmak ve bu derz boşluklarını uygun dekoratif tuğla derzi ile doldurmaktır. Tuğla görünümünün yanı sıra doğal taşlar kültür tuğla modellerine göre çok daha dayanıklı sağlam ve sağlıklıdır. İçerisinde boya olmamasından dolayı suyla istenildiği gibi yıkanabilir ve iç mekanda dış mekanda rahatlıkla kullanılabilir. Renk skalası oldukça geniş olan tuğla görünümlü doğal taş duvar kaplama modelleri dogaldekor.com kalitesi ve güvencesi ile kapınızda. 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!