0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 35 arası, toplam: 35 (1 Sayfa)


Zemin Duvar Kaplama

Mermer - traverten ve doğal taşlar hala daha geleneksel yapılarda kullanılmakla beraber günümüzde modern mimari projelerinde dahi son derece uyumlu dokular halinde tercih ediliyor. Özellikle de iç – dış duvar döşemelerinde ve yer zeminlerinde tercih edilen doğal taşlarla görkemli ve insana farklı duyguları bir arada yaşatan mekanlar elde ediliyor. Elbette bu materyallerin seçimlerinde dokuların yapısal mimari özellikleriyle paralel olması, yer döşemeleri ve duvar kaplamaları yapı bütünlüğüne profesyonel dokunuşlar şeklinde yansıyor.

Ucuz Zemin Duvar Kaplama Taşları

Doğanın derinliklerinde oluşan mermerler ve travertenler; temel ve duvar örgülerinin kaplamasından duvar zemin  döşemelerine, merdiven / basamak kaplamalarına, teras dizaynına, televizyon ünitesi arkasındaki duvar kaplamalarına, yemek masası duvar fonlarına, yatak başlarının duvar fonlarına, mutfak tezgahı fonlarına, banyo ve mutfak duvar ve zeminlerine kadar kullanılıyor.

Dış cephelerdeyse; Kış bahçelerinde, bahçe duvarlarında, peyzaj alanlarınızda yürüme yollarında,  parapet üzeri denizlik – küpeşte – harpuşta gibi dekoratif uygulamalarda dahi kullanılmakta. Türlü işletmelerde, yurt – camii avlusu gibi ortak kullanım alanlarında, tüm özel yaşam alanlarında, binalarda, villalarda, restoranlarda,  kafeteryalarda, pencere sövelerinde ve daha burada sayamadığımız 100’lerce yerde de farklı doğal taş çeşitleri yaşamımızı süslemekte.

Zengin Zemin Duvar Kaplama Seçenekleri

Teknoloji ilerledikçe günümüzde taşların işlenerek oluşturduğu çeşitlilik bizlere güzelden güzele akan son derece estetik ve güzel sunumlar sağlıyor. Örneğin eskiden kaplama malzemelerinden mermer ve granit çeşitleriyle yetinirken, şimdilerde sayısız traverten çeşidi alternatifler arasında yer alıyor.

Örneğin Doğal Dekor sayfalarındaki ürün çeşitliliğini incelediğinizde traverten zemin ve duvar kaplamalarından; karışık zincir zemin 4 duvar French pattern seti, eskitmeli French pattern karışık traverten seti ya da antik traverten kaplama modelleri gibi birçok seçenek sizleri karşılayacaktır. Bunların her biri farklı mekanların karakteristik özelliklerine göre tasarlanan birbirinden estetik taş çeşitlemeleridir. Yine eskitme gümüşsilver travertenler, kenar zincir kırmalı silver gümüş traverten çeşitleri, açık gri eskitmeli mermer doğal taşlar, kırmızı tonlarında, bej karmasıyla, krem beyaz, sarı renk alternatifleriyle, kare – küp formunda, dikdörtgen çubuk formunda Frenschpattern dizim formlu taşlar, gölge efektli, pürüzlü ve pürüzsüz mat yüzeyli taşlar ya da eskitmeli Noce traverten modelleriyle seçimlerinizi beklemekte. Üstelik de en ucuz zemin duvar kaplama seçenekleriyle.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!