0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)


İç Mekan Duvar Kaplama

 Bulunduğunuz alanları yaşanabilir mekanlara dönüştüren iç mekan dekorasyon ile sizin için yapılabilecek en güzel döşeme ve uygulamaların sunulduğu tecrübeli bir firmadasınız. Tercih ettiğiniz mekanların dekorasyonunda sizlere vereceğimiz tavsiyeler ve usta işçiliğimiz ile harika ortamlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Ofis dekorasyonlarında, otel, spa merkezleri ve müşterinin gözüne hitap eden çalışma ortamlarınızda harikalar yaratmak bizim işimiz. İç mekan kaplamada kullanabileceğiniz tüm doğal taş malzemelerimiz, en iyi taşların en kaliteli yerlerden toplanır ve fabrikamızda işlem görür. Farklı isim ve özellikleri ile de onlarca çeşidiyle ürün yelpazemizde size sunulur. Size yalnızca ne istediğinizi bize iletmek kalır. Sonrası için yapacağınız tek şey arkanıza yaslanıp ortaya çıkan sonucu keyifle izlemek olacaktır.

 İç mekan kaplama uygulamaları arasında duvarda kaplama uygulaması en fazla tercih edilenler arasındadır. Patlatma mermer uygulaması, taş kaplama uygulamalarını, Tv ünitesi arkasına, bar duvarlarına, teras duvarlarına, şömine duvarına ve bahçedeki özel bölümlerin duvarlarına uygulanmaktadır.

 İç mekanda kullanılan patlatma mermer uygulaması hem görünüm itibari ile hem de kullanış itibari ile oldukça memnun kalacağınız bir uygulamadır. Yatak odası duvarlarında, salon duvarında veya oturma odası duvarında da oldukça şık ve zengin görünümünü ispatlamış iç mekan patlatma mermer ve doğal taş uygulaması filelere yapıştırılmadan önce küçük boyutlar halinde kırılır, yine özel olarak bir araya getirilir ve hatta tamburda eskitilerek daha yumuşak ve yuvarlak yüzey elde edilebilir.

Uygulaması çok pratiktir. Uzun süreli kullanımı garanti eder. Modası geçmeyen ve kaliteli bir uygulamadır. Suya ve neme dayanıklıdır. Bu özelliği ile nemli bölgelerin kapatılmasında mükemmel bir araçtır.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-18:00

0212 875 81 15 - 0532 658 69 05

 

%100 Gerçek
Doğal Taş

Marka Patentli
Doğal Taş Ürünleri

Canlı
Destek

Fabrika
Satış Mağazası