0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 52 (3 Sayfa)


Doğal Taş Mozaikler

Banyo ve mutfak tasarımlarının vazgeçilmez bir parçası olan doğal taş mozaikler mermer, traverten ve diğer yarı değerli doğal taş cinslerinden üretilmektedir. Aralarında derz boşlukları bulunan gerçek doğal taş mozaikler duvar kaplaması ya da yer döşemesi olarak kullanılır. Doğal ile tamas halinde olmayı sevenler için, ev ofis ya da diğer yaşam alanlarında mutfak zemini kaplama, banyo zemini kaplama, antre hol yer kaplama ile akla gelebilecek tüm duvarların kaplanmasına uygundur. Ortalama 30x30cm fileler halinde uygulamaya hazır olan doğal taş mozaikler flex yapıştırıcı ile oldukça rahat bir şekilde döşenebilir. Uygulama işleminden sonra zevke göre seçilen derz dolgu rengi ile derz boşlukları doldurularak su geçirmez ve estetik bir görünüme kavuşturulur. 

Mutfak Tezgah Arası Doğal Taş Mozaik Kaplama 

Sürekli alternatifleri aranan mutfak tezgah arası kaplama modellerinin her sene yeni bir boyuta taşındığı dekorasyon dünyasının bile vazgeçilmez tek materyali şüphesiz doğal taşlar. Estetiğin  renk ve doğal desenlerle harmanlandığı doğal taşlar mutfak dekorasyonlarınızda size doğa’yı tekrar yaşatmak için hazır. 
Sadece tezgah arası olarak düşünmeyin. Doğal taş mozaikleri mutfağınızda yer döşemesi olarak ta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Islak hacimlerde en sık tercih edilen mermer mozaikler mutfak zemininiz için biçilmiş kaftan.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-16:00

0212 875 81 15 - 0532 658 69 05

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!