0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 37 arası, toplam: 37 (1 Sayfa)

Dikdörtgen Lavabolar

Dikdörtgen Lavabolar

Banyoların olmazsa olmazı lavabolar artık kullanımının yanı sıra dekoratif amaca hitap eder hale geldi. Doğallığın ortama sunduğu zerafet kadar kolay kullanımı ve uzun ömürlü olması sebebi ile mermer lavabo çeşitleri oldukça revaçta. Tezgah üstüne konularak kullanılan modellerin şüphesiz en ergonomik kullanım rahatlığı sunan modeli dikdörtgen lavabo ürünleridir. Hazırda bulunan ölçülerin yanı sıra banyo dolabınıza göre özel ölçüde üretilebilen doğal taş mermer dikdörtgen lavabo modelleri üzerinde batarya deliği bulunan ya da bulunmayan model olarak ikiye ayrılmaktadır. 
Masif doğal taştan üretimi yapılmaktadır ve 200cm e kadar tek parça üretim imkanı sağlamaktadır. İsterseniz banyo dolabınızın üzerine koyarak, isterseniz de duvardan duvara tek parça halinde montaj yaparak kullanım sunar. 

Dikdörtgen lavabo modelleri klasik traverten, sarı traverten, beyaz mermer ve siyah mermer olmak üzere dogaldekor.com kalitesi ve güvencesi ile dikdörtgen lavabolar kategorisinde satışa sunulmuştur. 

İkili Doğal Taş Dikdörtgen Lavabolar

Genellikle cafe wc ve alışveriş merkezlerinde sıkça tercih edilen ikili doğal taş dikdörtgen lavabolar kullanım kolaylığı sağlayarak şık bir görüntü sağlar. İkili dikdörtgen banyo lavabo modelleri farklı doğal taş cinslerinden yapılabilir. Hangi doğal taş cinsinden yapılırsa yapılsın kullanımı oldukça kolaydır. Siyah lavabo çeşitleri diğer taş cinslerine göre kullanımı daha dikkatli olunması gereken modellerdir. Tek bir lavabo üzerinde iki adet batarya çıkışı bulunur. Montajı diğer banyo tezgahı üzerine konulan lavabolar ile aynıdır. İkili doğal taş dikdörtgen lavabo ölçüleri web sitemizde ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Ölçüsünü bulamadığınız ya da size uygun ölçü olup olmadığını bize ulaşarak sorabilirsiniz. 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!