0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 28 arası, toplam: 28 (1 Sayfa)

Büyük Patlatma Doğal Taşlar

Büyük Patlatma Doğal Taşlar

İç ve dış mekanda kullanılabilen dekoratif filesiz büyük patlatma doğal taşlar Ölçüleri 5x10 cm ve üzerindeki ölçüler büyük patlatma taş olarak kabul edilmektedir. Hazırda bulunan standart doğal taş ölçüleri şu şekildedir; 5x10 cm, 5x15cm, 5xSerbest Boy, 7.5x15cm, 10x20cm, 10x Serbest Boy olarak en uygun fiyata dogaldekor.com' da satışa sunulmaktadır.! Filesiz patlatma doğal taşlar file, tutkal, dizim maliyetlerini ortadan kaldırarak sizlere daha uygun fiyatlar sunma imkanını sağlar. Filesiz doğal taş patlatmaları uygularken duvarınızdaki doğal taş renk tonlarının daha homojen gözükmesi için 3-4 paket birden açıp paketlerden karışık olarak döşeyin.Uygulamadan sonra patlatma doğal taş verniği uygulayarak doğal taş renklerinin canlanmasını sağlayabilirsiniz. 

Daha büyük metrajlardaki duvar kaplama olarak tercih edilen doğal taş çeşitleri diğer küçük taş modellerine göre daha ucuz fiyatlara sahip. Uygulama için sadece çimento esaslı toz yapıştırıcı yeterlidir. Herhangi bir derz dolgu malzemesi kullanılmaz. Taşların arasında boşluk bırakılmaz bu sayede uygulama kolaylığı sağlar ve desen devamı sağlanır. 

Bahçe Duvarı Taş Kaplama

Bahçe duvarı taş kaplama için en akıllı ve dayanıklı çözüm gerçek doğal taş kullanımıdır. Büyük patlatma doğal taşlar bahçe duvarları kaplaması olarak seçilebilecek en efektif ve dekoratif üründür. Bahçe duvarı için doğal taş kaplama fiyatları da diğer uygulamalara göre oldukça caziptir. Ölçüleri 5x10 cm ve üzerindeki ölçüler büyük patlatma taş olarak kabul edilmektedir. Hazırda bulunan standart doğal taş ölçüleri şu şekildedir; 5x10 cm, 5x15cm, 5xSerbest Boy, 7.5x15cm, 10x20cm, 10x Serbest Boy ölçüleri direkt duvarınıza uygulayabilirsiniz. 

Dış Cephe Doğal Taş Kaplama

Dış cephelerde doğal taş kaplama ile bina cephenizde dekoratif görüntü oluşturarak ayrıca ısı ve ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Yapılan her yapı görüntüsü itibari ile uzun yıllar sonra bile ilk günki görüntüsünün korunması amaçlanarak malzeme seçimi yapılmaktadır. Dış cephe taş kaplama fiyatları arasında en cazip dekoratif kaplama strafor söve gibi görünse de dış etkenlere ve hava şartlarına dayanıklı değildir. Kısa zaman içerisinde deforme olup binanın eski görünmesine sebebiyet verir ve yanıcı özelliği olması sebebi ile kullanımı güvenli değildir. Diğer dış cephe kaplama malzemelerine kıyasla bakacak olursanız doğal taş kaplamalar her yönden size yüksek avantajlar sağlıyor. Görüntüsünü uzun yıllar koruyarak cephe görüntünüzün sürekli aynı kalmasını sağlar. Yanıcı değildir ve herhangi bir yangın anında asla risk oluşturmaz. Dekoratif görünüm kazandırmanın yanı sıra doğal taşlar binanız için ekstra ısı ve ses yalıtımı da sağlamaktadır.

Dış cephede mantolamanın üzerine doğal taş yapılır mı? sorusunun cevabını yüzlerce yapılmış uygulamalar için uygulama fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz. Isı yalıtımı için stafor köpük mantolama yapılırken strafor plakalar için extra 4 tane daha fazladan dubel atarak sağlamlığını arttırabilir ve üzerine sıva filesi ile bir kat sıva çekildikten sonra doğal taşları uygulayabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu taşları yapıştırdığınız yapıştırıcının kaliteli ve flex esnek özellikte olmasıdır.

Su Basmanı Taş Duvar Kaplama 

Bina etrafı su basmanı diye tabir edilen duvarlar, bir binada insanların en fazla temas ettiği ve deforme olmaya en müsait olan duvarlardır. Özellikle şehir merkezlerindeki binaların bina etekleri su basmanı duvarları, dekoratif görüntü kazandırmak için dekoratif mantolama yapılmış duvarların deforme olduğunu görmüşsünüzdür. Bu duvarlarda deformeyi sıfıra indirmek için büyük patlatma doğal taşlar ile kaplama yapmak en akıllı ve kalıcı çözüm olacaktır. Duvarları bu şekilde kaplamak eşya taşırken çarpmalardan, ve deformeden koruyabilirsiniz. Bu işlemi bir kere yaparsınız ve uzun yıllar boyunca kafanız rahat eder. 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!