0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 100 arası, toplam: 102 (2 Sayfa)

Yuvarlak Lavabolar

Yuvarlak Lavabolar

Yuvarlak lavabolar tezgah üzerine konularak kullanılmak için tasarlanmıştır. Modaya uygun ve ekolojik doğal taşlardan üretilen eşsiz mermer lavabo modelleri yelpazemizi keşfedin. Tarzınıza uygun parlak, yarı mat ya da dışı patlatma naturel doğal taş banyo lavaboları ile banyonuza lüksü getirebilirsiniz. Siyah mermer lavabo çeşitleri banyonuzda görsel ağırlık yakalamanız için yeterlidir. Tek parça bloktan el emeği ile üretilen lavabolar banyonuzda eşsiz bir ortam yaratmanız için tasarlanmıştır. Kullanımı en yaygın olan çanak lavabo ürünleri traverten, mermer, onix, bazalt gibi doğal taşlardan üretilmektedir. 


Çanak Lavabo Ölçüleri

Çanak lavabo ölçüleri standart olarak 15x42cm olarak üretilmektedir. Standart ölçülerin dışında daha küçük ölçüler ve daha büyük ölçüler hazır olarak satışa sunulmaktadır. Ayrıca isteğe özel ölçü mermer çanak lavabo üretimi de mümkündür. Çanak lavabolar tezgah üzerine konularak kullanıldığından ve kendi üzerinde batarya deliği bulunmadığından dolayı ya duvardan ankastre batarya ya da çanak lavabo bataryası kullanılması gerekmektedir.

Banyo dolabının üzerine konulacak çanak lavabonun kendi yüksekliği de olacağından banyo dolabı yükseklik ölçüsü buna göre hesaplanarak yapılmalıdır. Aksi taktirde mesafe çok yükseleceğinden dolayı size kullanım zorluğu yaşatabilir. Ölçü alırken mutlaka çanak lavabo yüksekliği ölçüsünü öğreniniz. 


Çanak Lavabolu Banyo Modelleri Kullanışlı mı?

Banyonuzu dekore ederken lavabo satın almadan önce, doğru lavabo modeline karar vermek için doğru banyo modeline ve diğer banyo elemanlarını da göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Tezgah üzeri lavabo modeli kullanmaya karar verilmiş ise, buna uygun çanak modeli ya da diğer belirgin stillerde örneğin kare lavabolar, dikdörtgen lavabo modellerine yönelmeniz gerekebilir. 
Lavabo alırken banyonuzun metrekaresini ve kaç kişilik kullanım ihtiyacı olduğuna göre lavabo adedini ve lavabolara ayrılacak alanı tespit edebilirsiniz.


Tezgah üzeri kullanılan lavabo sistemleri ya da yuvarlak lavabolar ilginizi cezbedebilir ve daha kullanışlıdır. Bunlar ile birlikte havlularınızı koyabileceğiniz ekstra depolama alanları da size kalmış olur.
Çanak Yuvarlak lavaboların her biri farklı kaya parçalarından üretildiğinden dolayı her biri arasında eşsiz renk tonu, dokusu damar ve desenlerinde farklılık görülebilir. Bu doğal taşları diğer yapı malzemelerinden ayıran en büyük kriterdir.

 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!