0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Yaprak Lavabolar

Yaprak Lavabolar

Sabah gözünüzü açar açmaz yataktan kalktığınızda elbette ilk ziyaret ettiğiniz yer şüphesiz ki banyolardır. Kim güne iyi bir başlangıç yapmak için krallara layık bir banyo dekorasyonuyla karşılaşmak istemez ki? ...  Güne hızlı ve sağlam bir başlangıç yapmak için kişisel hijyenin sağlanmasında fonksiyonel bir banyonun sağladığı pratiklik ve konfor gibisi yoktur. Ve hiç kuşkusuz insanların banyoda kişisel bakımı sırasında en çok vakit geçirdiği yer de lavabolardan başkası değildir. Banyonuzdaki tüm eşyalar kadar bu saydıklarımızdan dolayı lavabo seçimi çok önemli bir konudur.

Modern Banyolar İçin Yaprak Lavabo Çeşitleri

Doğal taşlardan tasarlanan yaprak lavabo stilleriyse, yaşadığımız dönemde en innovatiftrendlerden birini oluşturuyor. Özellikle ahşap banyolarla harmanlanarak tasarlanmış banyo stillerinde ahşap tezgah üzeri yaprak lavabo kullanımı günden güne popülerleşerek artıyor.Yukarı doğru yaprak formunda kıvrımlara sahip olan ve yaprak inceliğindeki son derece şık, zarif, modern ve yaratıcı bir lavabo stiliyle evlerinizde modern banyo tasarımları yaratabilirsiniz. Elbette ki bu tarz bir banyo da Uzak Doğu stiliyle harmanlanmış minimal,sade ve salt dokunuşların izlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca yaprak lavabo çeşitleri, köşe ve kenar içeren geometrik banyo argumanlarıyla da son derece uyumludur. Gördüğünüz gibi şık yaprak doğal taş lavabo formları sizlere banyo dekorasyonu konusunda sayısız ilham verecektir.

Yaprak Mermer Lavabo Fiyatları

Bej – krem tonlarındaki doğal taş mozaik lavabo modelleri ise pudra tonlarında seçilmiş duş tekneleri ve alafranga formlarıyla son derece uyumlu olacaktır. Daha extrem banyo modelleri projelendirmek istiyorsanız, yaprak lavabo çeşitlerini pleksi ya da cam tezgahların üzerinde de estetik bir biçimde kullanabilirsiniz. Yine mermer tezgahın üzerinde naifçe duran bir yaprak lavabo bütünlüğünü zarafetine de söylenecek söz yoktur diye düşünüyoruz.

Doğal dekor sayfalarına göz gezdirdiğinizde;  beyaz ya da siyah – antrasit ağırlıklı modern tavırlı banyolar için tasarlanmış siyah mermer tezgah üzeri lavabo modellerini, krem tonlarındaki traverten mozaik doğal taş lavabo modellerini, beyaz mermer lavabo çeşitlerini, çift renkli mermer üstü banyo yaprak lavabo türevlerini, siyahi doğal taş Toros gibi zengin ve en ucuz lavabo çeşitlerini bulabilirsiniz.

Yaprak Model Mermer,Traverten ve Doğal Taş lardan üretilmiş Tezgah üzeri şık banyo lavabo modelleri.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!