0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 25 arası, toplam: 25 (1 Sayfa)

Doğal Taş Tablolar

DOĞAL TAŞ TABLO

Doğal Taş tablolar İnce ince işlenmiş doğal sanatımızın yüzyıllar boyu süre gelen işçiliği doğal taş, mermer ve zarif dekoratif mozaik mermer motifler birleşiyor ve bulunduğunuz ortamın atmosferi tamamen hoş bir havaya bürünüyor. Doğal Taş Tablolar Küçük parçaların birleştirilerek yapıldığı bu çalışmalarda, her gün farklı bir modelin daha eklendiği ve birçok motifin bulunduğu fileli mozaik koleksiyonumuzdan kendinize özgü bir tarz seçip mekânınızı ayrıcalıklı bir hale getirebilirsiniz. 

Duvar dekorasyonu için tamamlayıcı unsur olan tablo çeşitleri arasından naturel, değerli ve tamamen el emeği ile doğal taştan yapılmış dekoratif tabloları seçebilirsiniz. Evinizde ya da ofisinizde dekor olarak kullanacağınız tablolar misafirlerinizin hayran kalacağı cinsten.

Doğal Taş Mozaik Tablolar Nasıl Yapılır? 

Hobi olayının sanata dönüştüğü modern doğal taş tablo yapımı için gereken malzemeler; farklı renklerdeki ince kesilmiş doğal taşlar bu taşları kırmak için kerpeten, file, tutkal ve biraz sabır gereklidir. Oluşturmak istediğiniz bir figürün ya da fotoğrafın şablonunu elde etmekle başlayabilirsiniz. Sonrasında bu motifin renklerine göre hangi doğal taş renklerini kullanacağınıza karar verip ayrıştırma yapmanız gerekmektedir. Fotoğrafın ya da çizimin üzerine ilk önce şeffaf naylon serdikten sonra tablo ölçüsü kadar fileyi kesip naylonun üzerine yerleştiriyorsunuz. 
Desen rengine göre taşları kerpeten ile küçük küçük kırıp tutkala batırarak tablonuzu dizmeye başlayabilirsiniz. Bu işlemi yaparken kullandığınız kerpeten elmas uçlu mozaik kerpeteni olursa işiniz çok daha kolay olacaktır. Bir önemli ip ucu daha vericek olursak taşları dizmek için mozaik cımbızı kullanabilirsiniz. 

3 Boyutlu Tablo : Gerçek Doğal Taş

Ev dekorasyonu ya da ofis dekorasyonu sizin için önemli ise ve kullandığınız dekoratif aksesuarlar sadece size özel olsun istiyorsanız el yapımı özel 3 boyutlu tablo modelleri sizin için vazgeçilmez unsur olacaktır. Tamamı gerçek doğal taş ile üretilen tablo modellerinde boya olmadığından ve tamamen doğal olduğundan dolayı ister salon dekorasyonu için isterseniz açık balkon dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Hiçbir hava koşulundan etkilenmeyen dekoratif taş tablo modelleri alışverişi yapabilirsiniz. 

Tarihi Eser Tablolar & Replika Doğal Taş Mozaik Tablolar

Türkiye’de Zeugma Antik kentinde büyük bir zemin üzerinde bulunan ve Zeugmanın Mona Lisa’sı olarak tasvir edilen Çingene kızı mozaiği hemen hemen herkes tarafından bilinir ve sevilir. Orjinali M.S. 2. yüzyıla ait olan Çingene Kızı Taş Mozaiğe herkes sahip olmak ister fakat sadece devlet tarafından korunmaktadır ve müze de sergilenmektedir. Bunun gibi yüzlerce özel eser bulunmaktadır. Ve fiyat olarak paha biçilemezdir. Fakat dogaldekor.com olarak ilgi duyduğunuz, beğendiğiniz tarihi eser tablolar 1 e 1 replikasını orjinaline sadık kalarak istediğiniz ölçü ve boyutlarda uygun fiyata sizin için üretiyoruz. Bu size tarihi yeniden yaşatarak mekanınıza benzersiz bir hava katmanıza imkan tanıyor.
İstediğiniz antika mozaik tablo modeline fotoğrafını internetten bulmak ve istediğiniz ölçülerde bizimle iletişime geçerek sipariş vererek sahip olabilirsiniz.

Tablo Modelleri

Yaşam tarzınıza ve dekorasyon stilinize göre aksesuar olarak kullanacağınız tablo çeşitleri bir çok kategoriye ayrılmaktadır. Son dönemlerde en popüler olan afrikalı kadın tablo modelleri modern duvar dekorasyonu için vazgeçilmez parça haline gelirken manzara tabloları her tarza hitap ediyor. En çok bilinen modeller; 
Şehir Tabloları, 
Başyapıt Tablo,Doğa ve Manzara Tabloları, Çiçek Tabloları, Modern Sanat Tabloları, Antik Tarihi Eser Tablolar ve Özel Üretim Tablolardır.

İster modern sanat tabloları isterseniz şehir tabloları doğal taş mozaik olarak ya da 3 boyutlu doğal taş mozaik tablo size özel işçilik ile üretilir. Taş tablo fiyatları web sitemizde belirtilmiştir. Fiyatı bulunmayan tablo modelleri için ya da yaptırmak istediğiniz fotoğrafın tablo fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 

 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!