0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)

Oval Lavabolar

Oval Lavabolar

Oval lavabo modelleri tasarımlarına göre gömme ve tezgah üzerine montelenerek evlerde doğal ve natürel enstantaneler yaratan ürünlerdendir. Özellikle son zamanlarda ham tasarımların ön planda tutulduğu minimal, modern ya da endüstriyel stildeki evlerde sıklıkla tercih edilmekteler. Genellikle post modern tarzdaki (modern ötesi) evlerde, yalınlığı ve doğallığı ön planda tutan banyo tasarımlarında karşımıza çıkan  mermer oval lavabo konseptleri, mekanlarına spa merkezi havası vermek isteyen bireylerin de tercihleri arasında yer alıyor. Şayet banyolarınızda köşeli geometrilerden ziyade dairesel öğelere yer veriyorsanız (yuvarlak duş paletleri, dairesel formlu ala franga ve yarım ay stilindeki dolaplar) oval doğal taş lavabo modelleri banyonuzun mimari karakteristiğine özel bir uyum gösterecektir.

Günümüzde ahşabın sıklıkla kullanıldığı country tasarımlı evlerden tutunda modernistik stildeki evlerin yanı sıra İskandinav ve Rustik tarzdaki evlerde tezgah üstü oval lavabolar popüler derecede tercih edilmekte.  Siz de evleriniz için satın aldığınız oval lavaboları ahşap materyallerle sentezleyerek muhteşem banyolar tasarlayabilirsiniz.

Oval Lavabo Kullanım Alanları

Oval lavabo modellerini; villa, daire banyosu, ofis banyosu, restoran, cafe banyoları,  oteller, her türlü bireysel ya da kişisel WC tasarımlarında, spa - fitness merkezlerinde, güzellik salonlarında, kuaför salonlarında, kısacası tüm yaşam alanlarındaki tuvaletlerde tezgah türevlerinin üzerinde zevkle kullanabilirsiniz. Eğer yaşam alanlarınızda alışılagelmiş ve son derece sıradan olan lavabo modellerine yer vermekten sıkıldıysanız,  oval lavabolar evlerinizde stil farkı yaratacakauralar sunacaktır. Son zamanlarda yalınlığıyla ön plana çıkan Uzak Doğu fhenshui felsefesinin öğütlediği basit ve kullanışlı yaşam tarzını benimsiyorsanız ve mekanlarınızda ‘azı çok etme’ felsefesini uyguluyorsanız bu gibi oval lavabo çeşitleri banyolarınız için uygun olacaktır.

En Ucuz Oval Lavabo Modelleri & Fiyatları

1 - 12x40x53 Ölçülerinde honlu ipeksi mat özelliklerde light traverten çanak lavabo,

2 - 12 x45x60cm honlu ipeksi mat özelliklerdelight traverten çanak lavabo

3 - 15x42 cm light traverten iç ve dış yüzeyi ipeksi mat honlu özelliklerde çanak lavabo

4 -  Özel İşlemeli Emperador mermer lavabo modellerini

%100 yerli hammadde kalitesinde ve Türk mermer ustaları tarafından özenle tasarlanmış nitelikleriyle Doğal Dekor sayfalarında bulabilirsiniz.

 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!