0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)


Mermer

Yapı projelerinde, zemin ve duvar kaplaması olarak kullanılan mermer çeşitlerinin kategorisindesiniz. Zemin ve duvar kaplamaları olarak kullanılan ebatlanmış mermer modelleri Türkiye'nin farklı bölge ve ocaklarından çıkarıldıktan sonra fabrikamızda işlem görmektedir. Zemin ve duvar kaplama için kullanılan mermerlerin ölçüleri ve yüzey işlemleri farklılık gösterebilir. Aradığınız özellikteki mermer aşağıdaki ürünlerin içerisinde yok ise tedarik ve fiyat için bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz. Mermer alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, ürünlerin ebatlarının ve gönyelerinin kusursuz olmasıdır. Ebat ve gönye hatası bulunan mermerlerin derz çizgileri birbirini tutmayacağından uygulamayı zorlaştırıken uygulama sonucunda olumsuzluklar yaşanması kaçınılmazdır. Aşağıda görmüş olduğunuz bütün mermer ürünlerimiz Yeni makina parkurumuzdan ; 2014 Trimming Makina kesimi hatasız kesim yapılmaktadır. Yani montaj ve sonuç kusursuzdur. 

Mermerlerin yüzeyleri cilalı (parlak) olabildiği gibi, honlu ( ipeksi mat), ham ( cila işlemi görmemiş), patinato (fırça ile yumuşatılmış yüzey)  işlemleri uygulanabilir. (Detaylar için lütfen arayın)

Üretim yaptığımız Mermer Cinsleri : Antalya Light ,Burdur Light, Afyon Şeker Mermer, Afyon Sinekli Mermer, Afyon Bulutlu (Gri), Kaplanpostu, Supren, Uşak Beyaz, Burdur Kahve, Toros Siyah Mermer

 

 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-16:00

0212 875 81 15 - 0532 658 69 05

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!