0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)


Köşe Kurna Modelleri

Osmanlı döneminden beridir Türk kültüründe değerli bir yeri olan hamam ritüelinin olmazsa olmazıdır kurnalardır. Kültürel miraslarımızdan hamam ritüelindeyer edinmiş hem işlevsel, hem de görsel manadaki kurna örneklerinin en güzellerini Doğal Dekor sayfalarında bulabilirsiniz. Coğrafyamızda Osmanlı döneminde altın çağını sürmüş günlük yaşamın vazgeçilmezi olan aynı zamanda da bir sosyalleşme aracı olan hamam kültürünü dilerseniz kurnalarla sizlerde evlerinizde yaşatabilirsiniz. 

Ucuz Köşe Kurna Modelleri

Köşe kurna modellerinden söz etmeden önce kurna kavramı nedir kısaca bilgi verelim. Kurna, günümüzde evlerimizde kullandığımız lavabo modellerinin deliksiz olanıdır. Mermer, traverten türevleri olduğu gibi plastik modelleri de üretilmektedir. Kurnaların içinde sıcak ve soğuk su karıştırılarak arzu edilen ılıklık derecelerine getirilir ve hamam tası yardımıyla su dökünülür. Böylelikle deyıkanma işlemi tamamlanır. Klasik duş kavramının dışında siz de kendinizi gerçek manada temiz hissetmek istiyorsanız,  hakiki bir banyo keyfi için banyolarınızda kurnalara yer verebilirsiniz. Köşe Mermer kurna çeşitleri sayesinde hem boşa su israf etmedensu tasarrufu yapılmakta, hem de günümüz banyo alışkanlıklarında olduğu gibi kullanım suyuna küvette bulunan kirli sular karışmamaktadır. Doğal Dekor sayfalarını inceleyerek en ucuz kurna modellerine erişebilirsiniz.

 

Ekonomik Köşe Kurna Modelleri

Öncelikle mermer köşe kurna modelleri banyolarınızda size yerden tasarruf ettirirken aynı zamanda da evlerinize etnik ve otantik bir dekorasyon havası katar. Doğal dekor sayfalarını ziyaret ettiğinizde dış yüzeyi döküm, preslenerek tasarlanmış ya da verniklenerek, asitlenerek/ cilalanarak kılcal damarları örtülmüş kalitesiz ürünlerle karşılaşmazsınız. Ürünlerimiz doğal taş ustalarının elinde tasarlanarak kesmeden - şekillendirme aşamalarına kadar el işçiliğinden kaçınılmadan tasarlanmıştır. Sayfalarımızda kırılmaya elverişli olan çatlak ve kılcal damarlara sahip ürünler yerine evladiyelik ürünlere yer vermekteyiz.

Kurna modelleri arasındandüz - kavun dilimli, beyaz,  gri kurna çeşitleri gibi birçok en ucuz kurna fiyatları sayfalarımızda bulabilirsiniz. Örneklerimiz resimlerdeki ölçülerle bire bir ve doğal renkleriyle ölçüşen ürünlerdir. Doğal dokulu traverten, mermer ve Afyon taşı özelliğini taşıyan kaliteli kurna modelleri ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Banyolarınızda sıradan materyallere yer vermek yerine etnik kültürümüzde yer edinmiş sağlıklı, israfı önleyici ayrıca dekorasyonunuza da tarihi bir hava katacak olan traverten kurna modelleri tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz evlerde, otellerde, hamamlarda, spa merkezlerinde ve her türlü tesiste tercih edilmektedir.

Hamam Kurnası Renkleri 

Satışa sunmuş olduğumuz hamam kurnaları tamamen gerçek doğal taş kaya parçalarından üretilmektedir. Mermer, Traverten taşlardan üretilen köşe kurna renkleri de o taşın rengindedir. En çok tercih edilen hamam kurnası renkeri ve mermer cinsleri; 

Afyon Beyaz Mermer Hamam Kurnası, Afyon Bulutlu Mermer Hamam Kurnası, Afyon Sinekli Mermer Hamam Kurnası, Afyon Bal Mermer Hamam Kurnası, Bej Mermer Hamam Kurnası, Çizgili Marmara Mermeri Hamam Kurnası, Light Traverten Hamam Kurnası olarak üretilmektedir. 
 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!