0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Kare Lavabolar

Kare Lavabolar

Evlerin ya da ortak kullanım alanlarının banyolarında yer alan  kare lavabo modelleri, kişisel hijyen açısından hepimizin hayatında büyük önem taşıyan öğelerdendir. Eğer siz de evlerinizde son derece yaratıcı ve orijinal bir şekilde doğal ortamların havasını yansıtmak istiyorsanız doğal taş, traverten, mermer çeşitliliğinden oluşan natürel lavabo türevlerini mekanlarınıza taşıyabilirsiniz.

Mekanlarımızdaki kişisel seçimlerimiz ne kadar önemliyse, banyo tasarımlarındaki dekorasyon tercihlerimizde hepimiz için bir o kadar önemlidir. Elbette banyolarda kullanılan; kare lavabo, alafranga, dolap, ayna, tezgah gibi öğeler birbiriyle uyumlu bir ifadeye sahip olmalıdır. Yanı sıra bu estetik uyum banyonun fonksiyonelliğinden de bir şey kaybettirmemelidir. Banyolarda kullanılan renk ve desen çeşnileriyse bireysel gustolarımızındışa vurum şeklidir. Fakat tüm bu saydıklarımız banyoların bir örnek olacağı anlamına gelmez. Tam tersine aslında banyolarımızsofistike zevkimizi yansıtabileceğimiz biçilmiş kaftanlardandır.

En Ucuz Kare Lavabo Modelleri

Banyolarda lavabo çeşitliliğinde yer alan çanak mermer lavabo da ferforje ayaklı lavabolar tercihleri oluştururken, keskin ve net formuyla kare lavabo çeşitliliği de son zamanlarda vurucu tasarımlarıyla ön plana çıkmakta. Örneğin kare lavabolar, geniş tezgahlarda kendilerine rahatça yer bulabilirken ufak tezgahlara dahi kolayca sığdırılabilmekte. Yanı sıra traverten lavabo modelleri minimal, modernist ya da endüstriyel evlerde sofistike öğeler olarak estetik görsel sağlıyor. Ayrıca hem renkli, hem de yalın banyolar içinde son derece idealler. Dikkatli kullanıldıklarında iseasla köşe aşınmaları ya da deformasyon sorunları yaşanmıyor.Kare lavabolar uyumlu armatürlerle harmanlandığında banyolara son derece şık görseller kazandırırken yatay ve dingin ifadeleriyle de mekanlarahuzur ve keyif katan ürünlere dönüşüyor.  Kayık formlu kare lavabolar ise daha sofistike ve extrem yapılar için uygun bulunuyor.

Kare Lavabo Çeşitleri

Kare yaprak formlu lavabo çeşitlerini istediğiniz ebatlarda seçebileceğiniz gibi dilediğiniz renk seçeneklerinde de tercih edebilirsiniz. Örneğin siyah yaprak - kare tasarımlı bir lavaboyla bronz ya da bakır tonlarında bir armatürü kombinlediğinizde banyolarınızda profesyonel tasarımlara imza atabilirsiniz. Bu tarz lavabo türevlerini ister modern, isterseniz de eskitmeli armatürlerle harmanlayabilirsiniz. Doğal Dekor sayfalarında bulunan; köşe traverten taş lavabo, tezgah üstü kare mermer lavabo, traverten mozaik doğal taş lavabo, traverten mermer banyo lavabosu, ucuz doğal taş kare lavabo,beyaz mermer kare lavabo, banyo – dolap kare lavaboları, tezgah üstü uzay mermer lavabo gibi en şık modellere göz atarak farklı fikirler elde edebilirsiniz

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!