0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 45 arası, toplam: 45 (1 Sayfa)


Hasır Model Taşlar

Yaşam alanlarına değer katmak isteyen kullanıcılara sanatsal ve güçlü bir imaj sunan doğal taş hasır mozaik uygulaması pek çok alanda rahatlıkla kullanıma uygundur. Bina cephesi, ofis dekorasyonu, bina girişleri, tv arkası duvar kaplama, kuyumcu dekorasyonu, cafe dekorasyonu, salon dekorasyonu ve benzer noktalarda güvenle uygulanan bir işlem olarak ön plana çıkmaktadır.

Kreatif ve konforlu alanlar yaratmanın yolu estetik bir tasarım anlayışından geçer. Doğal taş hasır mozaik sayesinde mekanlar daha sağlıklı, ferah ve güçlü bir imaja kavuşur. Doğal taşlar doğanın bir parçası olduğu için ekolojik sistemle uyumlu ve insan sağlığına uygundur. Yapısı gereği birbirinden farklı renklere sahip olan taş çeşitleri, kullanıcıların beklentileri ve talepleri analiz edilerek uygulanır.

Dekoratif Doğal Taş Hasır Mozaik Kullanımı

Ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratma yolunda en şık seçeneklerden biri olan doğal taş hasır mozaik, duvarların nefes almasına olanak sağlar. Mekan içindeki ısı değişiminden etkilenmeyen ürünler, duvarın dayanıklılığı analiz edildikten sonra uygulanmaktadır. Mozaik sanatı doğallığın, özenli işçiliğin ve çarpıcı estetik anlayışının eşsiz bir ürünüdür.

Doğal taş hasır mozaik kullanımında yer alan ürünler el işçiliği ile oluşturulan kıymetli parçalardır. Doğal taş ürünlerinin dekoratif hasır biçiminde şekillendirilmesi sonucu ortaya çıkar ve mekanın ambiyansı tahlil edilerek en doğru şekilde uygulanır. Bulunulan ortamın rengi, dokusu ve kullanıcıların beklentileri çalışmanın rotasını belirleme konusunda büyük önem taşır.

Doğal Taş Hasır Mozaik Uygulamasının Avantajları

Doğal taşlar hem renk hem de form olarak dayanıklı ürünler olduğu için uzun yıllar bakıma ihtiyaç duymamaktadır. Asitli ve kimyasal ürünlerle temas etmemeleri ürünlerin kalıcılığını korumak adına önemli bir koşuldur. Şayet uygulama dış mekana yapıldıysa uygun bir fırça ve tazyikli su yardımıyla temizlenir ve sterilize edilmesi oldukça kolaydır.

Doğal taş hasır mozaik işlemi sayesinde duvarlar ve dolayısıyla mekanlar nefes alır. Hava koşullarından etkilenmeyen taşlar görsel anlamda da güçlü bir etkiye ve güvenilir bir imaja olanak sağlar. Uygulama yapılacak mekanın ruhuna uygun biçimde tasarlanan çalışma, taşların fonksiyonel biçimde kullanılması yönünde gerçekleştirilir.

İşlevsel, şık ve dayanıklı...

Doğanın en güzel tonlarını ve profesyonel işçilerin kıymetli emeğini bünyesinde buluşturan doğal taş hasır mozaik ürünleri yaşamın pek çok alanında kullanıma uygundur. Duvar kaplama uygulamasının sağlıklı bir ürünü olan taşlar, dekorasyonda yepyeni bir esinti yaratmaktadır. Pratik temizleme ayrıcalığı, fonksiyonel kullanımı ve uzun ömürlü yapısıyla büyük ilgi toplayan doğal taşlar çevreyle ve insan sağlığıyla uyumludur. Sabrın ve emeğin titizlikten doğan sonucu olan doğal taş hasır mozaik ürün çeşitliliği her geçen gün artmaya devam etmektedir.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!