0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 78 arası, toplam: 78 (1 Sayfa)

Fileli Patlatma Doğal Taşlar

Fileli Patlatma Doğal Taşlar

Uygulama kolaylığı sağlayan fileli patlatma doğal taşlar uygulamaya hazır paketli olarak ortalama 30x30cm yapraklar halinde satışa sunulmuştur. Uygulama için sadece duvara yapıştırıcı sürmeniz yeterlidir. Patlatma doğal taşlar fabrikada fileler üzerine el ile dizilerek hazırlanmaktadır. Uygulama çabukluğu sayesinde duvarınıza kısa sürede yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. En popüler duvar kaplama ürünleri arasında bulunan doğal taş çeşitleri fileli ve filesiz olarak satılmaktadır. Fileli doğal patlatma doğal taş çeşitleri arasında traverten patlatma, mermer patlatma, dekoratif duvar kaplama ürünleri mevcuttur. 

Fileli Patlatma Doğal Taş Fiyatları

Fileli patlatma doğal taş fiyatları üretilen taşın cinsine göre ve modele göre değişiklik göstermektedir. Genellikle fileli patlatma taşlar kalıplı ölçülerden oluşmaktadır ve paketlerinde ortalama yarım metrekare duvar kaplayacak taş bulunur. Her ürünün açıklama kısmında pakette kaç m2 taş olduğunu görebilir doğal taş paket hesaplama aracını kullanarak alacağınız paket sayısını hesaplayabilirsiniz. 

Salon Dekorasyonu Duvar Kaplama için Taş Seçimi

Misafirlerimizi ağırladığımız ve evde en çok vakit geçirdiğimiz alanlar şüphesiz salonlardır. Salon dekorasyonu fikirleri incelerken dekorasyona duvar kaplamadan başlamanız gerektiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Dekorasyon zevkinize ve renk uyumunuza göre yüzlerce doğal taş seçeneği mevcuttur. İyi ve akıllıca düşünülmüş bir salon aydınlatma ile beraber kullanacağınız dekoratif doğal taşlar ile salon dekorasyonunuzu en üst seviyede tutabilirsiniz. İç mimarların sıklıkla tercih ettiği fileli patlatma doğal taşlar ile salonunuzda yemek masası arkası duvarı kaplanabilir ya da televizyon ünite arkası duvarınızı kaplayabilirsiniz. Her isteğe ve dekorasyon tarzına uygun model mevcuttur. Vintage mobilyalara sahip, rustik bir salon dekorasyonu oluşturmak isterseniz eskitme patlatma traverten modellerini tercih edebilir, daha modern bir salon dekorasyonu için klasik mermer patlatma modellerinden seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hangi taş cinsini seçerseniz seçin doğa’nın enerjisini salonunuza taşıyarak taşların rahatlatıcı terapi etkisinden faydalanacaksınız. 
Doğal Taşlar Sağlıklıdır

Dekorasyonunuzu düşündüğünüz kadar sağlığınıza da önem gösteriyorsanız, yaşam alanlarınızda kullandığınız malzemelere de dikkat etmelisiniz. Polyesterden üretilmiş duvar kaplamaları ya da içerisinde kimyasal boya bulunan duvar kaplamaları yaşam alanlarınızın nefes alış verişini kötü yönde etkiler. Sürekli nefes alıp verdiğiniz ortamda polyester ye da boya havası solumak istemiyorsanız en doğru çözüm doğal taşlardır. Dekoratif doğal taş kaplama malzemelerinde hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. Sizi en az sizin kadar düşündüğümüz için doğal taşları filelere yapıştırdığımız tutkalda insan sağlığına zararlı solvent bazlı değil tamamen zararsız su bazlı tutkal kullanmaktayız. Fileli doğal taşları evinize güvenle uygulayabilirsiniz.


Bu kategoride gördüğünüz bütün taşlar 1. kalite mozaik filesi üzerine su bazlı doğal taş tutkalı kullanılarak binbir zahmetle tek tek fileler üzerine el ile dizilmiştir. Üretimi günler süren fileli doğal taşların duvarınıza uygulanması sadece 1 gün !

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!