0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)

Dekoratif Mozaik Yer Göbekleri

Dekoratif Mozaik Göbekler

Traverten, Mermer ve Doğal Taşların en küçük parçalarını bile değerlendirerek tamamı el emeği olan dekoratif mozaik göbekler; hem isdihtam hemde Milli sermayeyle birlikte ülkemize büyük katkı sağlamaktadır.Sabır ve emek isteyen bu çalışmalarımız mekanlarınızdaki ambiyansı ölümsüzleştirecek.Birbirinden özgün motiflerin bulunduğu kolleksiyonumuza istekleriniz doğrultusunda her gün yenisini eklemekteyiz.Kullanım alanları oldukça geniş olan dekoratif mozaik göbekleri bahçelerinizde, ıslak hacimlernizde, duvarlarınızda kullanabilirsiniz.
ar uzun bir koridorunuz var ise peş peşe ekliyerek uygulayabilir veya özel ölçülerinizi bize sipariş vererek istediğiniz modeli çalışabiliriz.

Zemin Dekor Yer Göbekleri 

Zemin Dekor Yer Göbekleri, hareket katmak istediğiniz alanlara göre seçim yapabileceğiniz gerçek mermer doğal taş mozaiklerden üretilmiştir. Hazır ölçülerde bulunan yer göbekleri ölçüleri 60x60cm 90x90cm 120x120cm olarak üretilmektedir. Fileli olması sebebi ile tek parçada rahatlıkla montajı yapılabilir. Taşların arkası fileli olduğundan ebat olarak fileyi keserek küçültebilirsiniz. Yine aynı şekilde büyütmek isterseniz tamamlayıcı fileli mozaiklerle, kenarlarına fileli bordür uygulayarak alanınıza uygun hale getirebilirsiniz.

 

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!