0
Alışveriş sepetiniz boş!
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)


Adım Taşı –  Bahçe Yürüme Taşı

Adım taşları sıklıkla doğa yürüyüşüne çıktığımız park ve bahçelerde, bakirliğini kaybetmemiş beldelerde hizmet veren restoran, kafe gibi yerlerin girişlerindeki bağlantı noktalarında, büyük sitelerin bahçelerinde, yazlıklarda ve bu tarz natürel bilimum yerlerde bahçe yürüme yolu sıklıkla görürüz.  ‘Bahçe yürüme taşı’ diye de adlandırılan adım taşları, yürüme taşları  çim ve toprakla kısacası doğayla en güzel harmanlanan taş şeklidir aslında. Adım taşlarını doğayla bağınızı tam olarak kesmek istemediğiniz açık alanlarda, teraslarda, bahçe ve parklarda, villanızın bahçelerinde, ya da kameriye girişlerinde keyifle kullanabilirsiniz.

Ekonomik Adım Taşı Modelleri

Bu taşların en güzel özelliği dönemimizde yaşanan ‘kitlesel taş bina’ kirliliğinin aksine doğaya şans tanıması ve toprak – çim kaplı alanlara nefes alma imkanı veren aralıklarla serpiştirilmesidir. Kısacası adım taşları, doğayla mix edilebilen en güzel taşlardandır. Siz de Doğal Dekor sayfalarından yararlanarak dilediğiniz modelde ucuz adım taşı satın alarak bahçenizle harmanlayabilirsiniz.  Yerleştirmesi ise işin en kolay kısmıdır. Doğal bahçe dokusunu asla bozmayan bu taşları dilerseniz çakıl taşlarıyla harmanlayabilir ya da dilerseniz çimlerin üzerine direkt olarak istediğiniz aralıklarla bırakabilirsiniz.

Bahçe Yürüme Yürüyüş Yolu 

Bahçelerde çimlendirdiğiniz zeminlerin üzerine bırakarak kolayca yürüme yolu kullanıma sunulacak olan adım taşları sayfalarımızda ekonomik traverten adım taşı örnekleriyle sergilenmektedir.  Orijinalinde ‘step stone’şeklinde adlandırılan bu ürünler, yüzeyleri fırçalanarak eskitilmiş ve rustik görünüm kazandırılmış, kaydırmaz özelliklere sahiptir. Oldukça sağlam ve uzun ömürlü olan traverten adım taşları, estetik  ve doğal görünümleriyle de bahçelerinize muhteşem bir tat katacaktır. Villa projelerinde, yazlık evlerde, bahçe içinde yer alan her türlü taş ev, ağaç ev gibi otantik mekanlarda estetik ve natürel formuyla kullanılabilir.

Ürünlerimiz arasında;

1 -  3x30x30cmlik klasik traverten Tumbled eskitme yüzeyli,

2 - 3x30x60cm ölçülerinde silver gümüş renkliplatino yüzeyli fırçalanmış Bullnose oval kenarlı traverten,

3 - 4x40x60cm klasik traverten, platinolu fırçalanmış yüzeyli düz kenar,

4 -5x30x30cmNoce traverten, platinolu fırçalanmış yüzeyli düz kenar özelliklerine sahip farklı karakteristik formdaki adım taşı modellerine ulaşabilirsiniz.

DOĞAL TAŞ FABRİKA SATIŞ MAĞAZASI

Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No:108 Beylikdüzü / İSTANBUL

Pazartesi-Cumartesi 8:00-17:00

0212 875 81 15 - 0554 233 76 13

Doğal Taş Kendi Madenimizden çıkartılan %100 Gerçek Doğal Taş
Marka Patentli Doğal Taş Ürünlerimizin Hepsi Marka Patentlidir.
Canlı Destek Herhangi Bir sorunuzda her an yanınızdayız
Satış Mağazası Fabrika Satış Mağazamızda Ürünlerimizi Görebilirsiniz!