Dekorasyon Taşları

Dekorasyon Taşları

Dekorasyon Taşları

Dekorasyon Taşları İnsanlığın var oluşundan beri bir çok ihtiyaca cevap veren ve yapılarda yüz yıllardır zemin duvar kaplaması olarak kullanılan yapı malzemeleridir. Traverten, mermer ve diğer doğal taşları  günümüz teknolojisi ile işleyerek yaşanılan bütün mekanlarda göz zevkine hitap eder biçimde üretiyoruz, uyguluyoruz.

Dekorasyon taşları uygulandığı her ortama farklı bir ambians ve görsel sunar. Doğal Taşlar iç mekanlarda küçük ışık oyunlarıyla büyük görsel etkiler yaratır. Dekorasyon taşları farklı renklerde, farklı ebatlarda, farklı yüzey işlemi görmüş halde kullanılabilir. Genelde bina cepheleri, bahçe duvarlarında kullanıldığı gibi günümüzde televizyon ünitesi arka duvarı, cafe dekorasyonlarında, mağaza vitrinlerinde sık sık kullanılmaya başlanmıştır.

Doğal dekorasyon taşları görsellikte, fiyat olarak ve uzun ömrü bakımından muadillerine kıyasla oldukça avantajlıdır. modern görünümü sayesinde çağın gerisinde kalmadan evinizi, ofisinizi, cafenizi kısaca tüm yaşam alanlarınızı yenilemenize imkan sunar. Pratik uygulamaya olanak sağlayan ve temizliği oldukça kolay olan bu yapı malzemelerini uzun uğraşlar sarfetmeden ve vakit kaybetmeden gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Dekorasyonunuzun en gözde parçası olacak doğal taşları koleksiyonumuzdan seçip en uygun fiyata dogaldekor.com dan alabilirsiniz. 

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
  Antalya Noçe Traverten Doğaltaş Duvar Kaplama Taşları 2.3 x 2.3cm Ürün Adı&..
48,54TL Paket
  Sivas Sarı Patlatma Doğaltaş Duvar Kaplama Taşları 2.3 x 2.3cm Ürün Adı&nbs..
56,00TL Paket
  3D Gümüş Traverten Cilalı Doğaltaş Duvar Kaplama Taşları 2.3 x 4.8cm Ürün A..
58,00TL Paket
Ürün Adı                 : DENİZLİ KLASİK TRAVERTEN BOM..
47,17TL Paket 56,00TL Paket
Ürün Adı                 : KARAMAN LİGHT TRAVERTEN-NOÇE..
39,75TL Paket 45,00TL Paket
Ürün Adı                 : KARAMAN LİGHT TRAVERTEN PATL..
34,52TL Paket 42,00TL Paket
Ürün Adı                 : AFYON BEYAZ MERMER 3D (FİLEL..
36,57TL Paket 44,00TL Paket
ÜRÜN STOĞU TÜKENMİŞTİR.  Benzer ürün olan 23x48mm Akşehir Siyah Mermer Patlatma Doğal Taş -DT1..
45,14TL Paket 59,00TL Paket
×
×
×
×
×
×
×