Mermer

Mermer

Yapı projelerinde, zemin ve duvar kaplaması olarak kullanılan mermer çeşitlerinin kategorisindesiniz. Zemin ve duvar kaplamaları olarak kullanılan ebatlanmış mermer modelleri Türkiye'nin farklı bölge ve ocaklarından çıkarıldıktan sonra fabrikamızda işlem görmektedir. Zemin ve duvar kaplama için kullanılan mermerlerin ölçüleri ve yüzey işlemleri farklılık gösterebilir. Aradığınız özellikteki mermer aşağıdaki ürünlerin içerisinde yok ise tedarik ve fiyat için bizimle iletişime geçebilir, sipariş verebilirsiniz. Mermer alırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, ürünlerin ebatlarının ve gönyelerinin kusursuz olmasıdır. Ebat ve gönye hatası bulunan mermerlerin derz çizgileri birbirini tutmayacağından uygulamayı zorlaştırıken uygulama sonucunda olumsuzluklar yaşanması kaçınılmazdır. Aşağıda görmüş olduğunuz bütün mermer ürünlerimiz Yeni makina parkurumuzdan ; 2014 Trimming Makina kesimi hatasız kesim yapılmaktadır. Yani montaj ve sonuç kusursuzdur. 

Mermerlerin yüzeyleri cilalı (parlak) olabildiği gibi, honlu ( ipeksi mat), ham ( cila işlemi görmemiş), patinato (fırça ile yumuşatılmış yüzey)  işlemleri uygulanabilir. (Detaylar için lütfen arayın)

Üretim yaptığımız Mermer Cinsleri : Antalya Light ,Burdur Light, Afyon Şeker Mermer, Afyon Sinekli Mermer, Afyon Bulutlu (Gri), Kaplanpostu, Supren, Uşak Beyaz, Burdur Kahve, Toros Siyah Mermer

Standart olarak üretim yaptığımız ölçüler :

  • 1.2cm-2cm x 30cm x Boy Serbest
  • 1.2cm-2cm x 15cm x 30.5cm
  • 1.2cm-2cm x 30.5cm x 30.5cm
  • 1.2cm-2cm x 30.5cm x 61cm

 

 

Görünüm: Liste Tablo
Göster:
Sırala:
15cm x 30 cm Afyon Beyaz Mermer (Cilalı Yüzey) Fiyat 1 m2  içindir. Zemin ve duvar kaplamala..
45,00TL Paket
55cm x 55cm ölçülerinde,Fileye dizilmiş. Tamamı Doğal Taş ve Tamamı el işçiliği. Mekanları..
150,00TL Paket
55cm x 55cm ölçülerinde,Fileye dizilmiş. Tamamı Doğal Taş ve Tamamı el işçiliği. Mekanları..
150,00TL Paket
90cm x 90cm ölçülerinde,Fileye dizilmiş. Tamamı Doğal Taş ve Tamamı el işçiliği. Mekanları..
350,00TL Paket
×
×
×
×
×
×
×